Циркуляційний насос Optima OP25-40-130, G 1 1/4", 10 бар, 130мм, 71Вт, 230В (8365) - зменшене зображення 1
Циркуляційний насос Optima OP25-40-130, G 1 1/4", 10 бар, 130мм, 71Вт, 230В (8365) - зменшене зображення 2
Циркуляційний насос Optima OP25-40-130, G 1 1/4", 10 бар, 130мм, 71Вт, 230В (8365) - зменшене зображення 3
Циркуляційний насос Optima OP25-40-130, G 1 1/4", 10 бар, 130мм, 71Вт, 230В (8365) - зменшене зображення 4
Циркуляційний насос Optima OP25-40-130, G 1 1/4", 10 бар, 130мм, 71Вт, 230В (8365) - зменшене зображення 5
Циркуляційний насос Optima OP25-40-130, G 1 1/4", 10 бар, 130мм, 71Вт, 230В (8365) - зменшене зображення 6
-5Циркуляційний насос Optima OP25-40-130, G 1 1/4", 10 бар, 130мм, 71Вт, 230В (8365) - зображення 1
1 of 6
Опис
Універсальність роботи
Якісні матеріали
Особливості:
  • Асинхронний двигун на 3 швидкості.
  • Однофазний електродвигун з мокрим ротором.
  • Вбудований конденсатор.
  • Обертання проти годинникової стрілки з боку двигуна.
Характеристики
Корпус насоса
Потужність двигуна
Напруга
Робочий тиск
Максимальна температура рідини
Діаметр патрубків
Ступінь захисту
Вага
Продуктивність
Циркуляційний насос Optima OP25-40-130, G 1 1/4", 10 бар, 130мм, 71Вт, 230В (8365)