Насос для води Ryobi RY18SPA-0, ONE+ 18В, для брудної та чистої води, штуцер 1", 4.2 м3/год, таймер відключення, захист сухого ходу (без АКБ та ЗУ) 5133005778. Акумуляторний насос Ryobi 18V ONE+™ RY18SPA-0 є частиною системи Ryobi ONE+™, що включає більше 200 акумуляторних інструментів для дому, саду, автомобілів, рукоділля та багато іншого. Розроблений як швидкий та ефективний інструмент для видалення або перекачування води з максимальною швидкістю потоку 4200 літрів на годину.
Характеристики
- Висота подачі
- Діаметр вихідного отвору
- Продуктивність
- Матеріал корпусу
- Вага
- Живлення
- Особливості
Садовий насос Ryobi для брудної та чистої води RY18SPA-0, 18В ONE+, 4200л/г (без АКБ та ЗП) (5133005778)