Лук Man kung NCB75 Fossil KIT Black (MK-NCB75B-KIT) - зменшене зображення 1
Опис
У всьому іншому - це та ж дуже вдала модель CB75. Довжина 31", висота бази 7.5" і заявлена швидкість в 89 м/с - візитна картка цього лука. Тут є і можливість регулювання витягу від 25" до 31", що підійде для більшості стрільців. В райзері є отвори для кріплення прицілу, полички, стабілізатора та інших необхідних аксесуарів.