Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 1
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 2
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 3
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 4
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 5
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 6
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 7
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 8
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 9
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 10
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 11
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зменшене зображення 12
-4Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU) - зображення 1
1 of 12
Опис
Готовий до майбутнього
Вбудована підтримка Gen 5
Забезпечте живлення сучасних відеокарт завдяки підтримці 16-контактного роз'єму PCIe Gen 5 12V-2×6 зі скороченими контактами для надійного та безпечного підключення.
Охолодження Momentum
Сертифікована ефективність
Тиха робота
Повністю модульна конструкція
Розроблено для тривалого використання
Характеристики
Стандарт БЖ
Потужність
Модульне підключення кабелів
Модуль PFC
Підключення процесора
Підключення відеокарти
Кількість роз'ємів SATA
Кількість роз'ємів Peripheral
OutputСurrent +5V
OutputСurrent +3,3V
OutputСurrent -12V
OutputСurrent +5Vsb
Діаметр вентиляторів
Розмір, мм
Підключення материнскої плати
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Тип охолодження
Сертифікація 80 PLUS
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм
Блок живлення Fractal Design 850W Ion 3 Gold (FD-P-IA3G-850-EU)