Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 1
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 2
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 3
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 4
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 5
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 6
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 7
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 8
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 9
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 10
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 11
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зменшене зображення 12
-15Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) - зображення 1
1 of 12
Опис
ASUS TUF Gaming 1200W Gold - це ефективний, стійкий і надійний блок живлення, розрахований на тривалу експлуатацію. Конденсатори та дроселі пройшли складні випробування, щоб отримати сертифікат військового класу.
Сертифікат 80 Plus Gold
Характеристики
Стандарт БЖ
Потужність
Модульне підключення кабелів
Модуль PFC
Підключення процесора
Підключення відеокарти
Кількість роз'ємів SATA
Кількість роз'ємів Peripheral
OutputСurrent +5V
OutputСurrent +3,3V
OutputCurrent +12V1
OutputСurrent -12V
OutputСurrent +5Vsb
Діаметр вентиляторів
Розмір, мм
Підключення материнскої плати
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Тип охолодження
Сертифікація 80 PLUS
(Збірка) Довжина блоку живлення, мм
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G)